Plecaki szkolne klasa 1-3 dla chłopców - 5 najlepszych propozycji!

Doskonale dobrany plecak szkolny dla klas 1-3 ma za zadanie nie tylko pomieścić wszelkie niezbędne książki i drobiazgi, ale też chronić wciąż kształtujący się kręgosłup. W ofercie sklepu FashionThings znaleźć można ogrom propozycji genialnych plecaków szkolnych dla chłopca; poniżej opisano kilka z nich. Warto szczególnie przyjrzeć się elementom rozróżniającym od siebie modele, gdyż wysoka jakość wykonania (włączając najlepsze oddychające i wytrzymałe materiały) to gwarant, który posiada każdy z plecaków.

PLECAK SZKOLNY DLA CHŁOPAKA PASO FOOTBALL zachwyca barwami i aplikacją. Plecak w odcieniach niebieskiego, przeplatany zielenią, posiada chłopięcy motyw piłki nożnej wraz z piłkarzami i napisem ''GOL!”. Posiada dwie pakowne komory oraz jedną mniejszą, ponadto dwie niewielkie po boku. Rzecz jasna szelki można dowolnie regulować, a gdyby tego było mało – posiada wygodny uchwyt, umożliwiając przeniesienie go w inne miejsce.

Drugą propozycją plecaka szkolnego dla klasy 1-3 jest PLECAK SZKOLNY PASO CARS zawierający aplikację z popularnym wśród dzieci bajkowym motywem. Ilość jego kieszeni zgodna jest z powyżej przedstawionym artykułem. Ten szaro-czerwony plecak zaopatrzony został również elementy odblaskowe. Jego mocnym akcentem jest wyprofilowany tył, który zmusza do utrzymywania prawidłowej postawy.

Najciekawsze produkty

Podium plecaków szkolnych (klasa 1-3) dla chłopca

Biorąc pod uwagę plecak uplasowany na najniższym stopniu podium należy zwrócić szczególną uwagę na PLECAK SZKOLNY DLA CHŁOPCA MARVEL AVENGERS PASO. Chłopcy lubią motywy z superbohaterami, zaś wytwórnia Marvel takich ma pod dostatkiem. Ten czarno-szary plecak szkolny dla chłopca jest lekki, aczkolwiek pakowny – bez trudu zmieści komplet podręczników, piórnik, a nawet buty zastępcze, pozostawiając nadal mnóstwo miejsca. PLECAK SZKOLNY DLA CHŁOPCA PASO NASA mocno nawiązuje do kosmosu – a przecież wielu chłopców marzy właśnie o byciu kosmonautą. Ciemny plecak przepełniony jest naszywkami z motywem rakiet czy planet. Srebrny medal otrzymuje za 5 kieszeni, regulowane szelki, uchwyt i wzmocnione plecy, jak również za ponadczasowy motyw tematyczny. Na szczycie rankingu plecaków szkolnych dla klas 1-3 znalazł się jednak PLECAK SZKOLNY NA KÓŁKACH PASO FOOTBALL PIŁKA. Motyw piłki pojawił się już w tym zestawieniu, jednak ten konkretny model ma coś jeszcze – kółka. W przypadku 7, 8, 9-letniego dziecka codzienne dźwiganie ciężkiego plecaka niesie negatywne skutki zdrowotne – solidne kółka i mocna rączka ułatwią to zadanie, nie przynosząc szkody plecom.
Sprawdź więcej produktów!
Dane kontaktowe
Adres
ul. Gnieźnieńska 10/16, Poznań
Napisz do nas!